Klaus je generálním tajemníkem světového kongresu nepochopených.

úterý 8. leden 2013 10:34

Českým novinářům se podařilo vypátrat podrobnosti okolo supertajné schůzky všech současných celebrit, jež se konala na našem území. Informovala o tom agentura Mubcipcir s tím, že jde o převratný čin ohledně světového míru a prosperity.

Informace pronikly na veřejnost díky ukecanosti hradního protokoláře Forejta, jenž má sice nejpřísnější bezpečnostní prověrku, ale po vypití pěti půllitrů krušovického piva, jenž mu přinesl vycvičený podhradní pes Ďula III. rozvázal a vyklopil čínským agentům, převlečeným za Hájkovy kamarády, úplně vše.

Zmíněný summit se údajně konal na Štěpána v podzemí nejstřeženější věznice Mírov, které bylo vybráno jako nejvhodnější lokalita během přísného výběrového řízení. Až za ním se umístily kupříkladu kubánské Guantanámo, americký Alcatraz nebo afghánská Tora Bora. Odborná komise složená ze zástupců všech světových zločinců jako plus vyhodnotila to, že má vysoké zdi, v příkopu špinavou vodu a v okolních lesích není vůbec žádný telefonní signál, tudíž přístup investigativních čmuchalů a všudypřítomný odposlech je velmi ztížen. Zmínění odborníci ovšem netušili, že na prolomení všech bezpečnostních opatření stačí jeden nespolehlivý a uslintaný strážce pokladu a vše vyjde vniveč.

Samotný aktiv všech, kteřé ve světě nikdo nechápe, byl ovšem ohrožen již ve svém začátku, poněvadž se zjistilo, že nebyl pozván Václav Klaus a to by asi byl problém. Všichni přítomní se shodli, že je sice nulou, ale že je lepší mít toho starého papriku na očích, než by někde potají uraženě kul pikle. Hlavní organizátor Boj Baboj tak narychlo faxoval do Prahy, ale zmíněný potížista k údivu všech přítomných dorazil za pár minut. Ukázala se totiž jeho prozřetelnost, poněvadž byl o své důležitosti bytostně přesvědčen a bivakoval ve stanu před bránou.

Hlavními kandidáty na prestižní post generálního tajemníka byli jihoafrický sběrač sloního trusu Massabob s hlasem všech otroků, brazilský tanečník lambády Cabanos za homosexuály a ruský traktorista Tatarčuk, jenž zastupoval světové alkoholiky. Nakonec všem vypálil rybník starý šedivec, který zastupoval tuneláře a našel podporu i v rumunské kapsářské federaci. Všichni se k velké radosti exklusivního hosta, ruského monarchy Vladimiroviče schodli na tom, že český prezident je skutečně těžko pochopitelný a jeho vítězství je zasloužené. To ale ještě nikdo netušil, jaké strašlivé překvapení připravil pro podhradí na Nový rok. Následnou postsilvestrovskou amnestii nechápali ani Castro, Cháves a Lukašenko a ti jsou zvyklí na ledacos.

Na povolební párty si prý nový generální tajemník připil celerovým jogurtem a od srdce zanotoval s kamarády Hájkem, Putinem a podruhem Bártou. K tomu jim hrál Jakl na sitár a nakonec si zatancoval maděru s dávnou láskou Knížákem. Velmi, ale velmi krásný večer.

 

Jiří Nohava

Žádný diskusní příspěvek dosud nebyl vložen.

Jiří Nohava

Jiří Nohava

O životě v české kotlině.

Pracující, zákonů dbající, daně platící a s mnohým nesouhlasící jihočeský patriot.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy