Zeman je špatným svědomím národa.

neděle 27. leden 2013 09:53

Zažil jsem na pražském hradě všelijaké zjevy, od Novotného po Klause, ale ani jeden nebyl mým prezidentem. A nebude jím ani Zeman.

Ač se výše jmenovaní snažili sebevíc, ke mě si cestu nenašel ani jeden z nich. Nebudu se rozepisovat o důvodech, jsou všeobecně známy a přesně korespondují dobu v níž oni vládli a jejich vliv na události, které všechno ovlivňovaly. Byly to časy probleskujícího jara let šedesátých, doby normalizačního temna a polistopadová euforie, kterou ale velmi brzy vystřídaly časy zmaru, zlosti a beznaděje, které ovládly zemi a panují zde bohužel dodnes. Je smutné, že lid obecný ztratil veškerou soudnost a dotlačil na hrad dalšího z řady tvůrců blbé nálady. Tato absolutní ztráta paměti se všem ale může velmi vymstít.

Zemanovo přirovnání sebe samého k legendárnímu Žižkovi je velmi trefné. Oba jsou zemani, oba vyplenili zemi a oba jsou nebo byli komunisté. Zeman Žižka se stal věrozvěstem onoho neblahého učení již v patnáctém století a hulvát Zeman v tomto zdatně pokračuje ve století jednadvacátém. Po obou zůstává jen bída a pošlapaná práva a iluze. Svojí bezcharakterní tvář důkladně odhalil během předvolební kampaně, která byla složena jen ze lží a podpásových útoků.

Lidem, kteří jej volili, přeju silný žaludek a brzké procitnutí. Všem ostatním pevné nervy a sobě samému snad někdy příště svého prezidenta.

Jiří Nohava

Žádný diskusní příspěvek dosud nebyl vložen.

Jiří Nohava

Jiří Nohava

O životě v české kotlině.

Pracující, zákonů dbající, daně platící a s mnohým nesouhlasící jihočeský patriot.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy