Zastřel si svého politika

úterý 28. květen 2013 22:26

Zdaleka žádná jiná profese v Česku není tak profláknutá, jako jsou politici. Je to prý sice podle postižených řemeslo jako každé jiné, ale třeba skladník, popelář nebo uklízečka nebudí takovou averzi. Ale mohou si za to sami, nikdo jim při budování onoho neblahého puncu nestál s pistolí u hlavy.

Snižovat stavy škodné je záslužná a důležitá činnost v každém společenství. A že jmenovaní se do této kategorie dávno dostali, je neoddiskutovatelné, a že to je jejich vlastní zásluhou, je stejně jasné. Snad jedině cikáni, i když to není profese, jsou na tom ještě hůře, ty jsou ve stejném pytli. Podle posledního zjištění ankety o nejnesympatičtějšího souseda, která proběhla mezi dětmi školního věku a způsobila mezi multikulti pomatenci pozdvižení, už i mladiství toho mají dost a představují si spravedlnost jinak. I když je jasné, že někdy pouze opakují to, co slyší doma, mělo by to společnosti konečně otevřít oči.

Nimrodi jsou tradičně hodnoceni podle množství odevzdaných ocásků, což je jakýsi důkaz o odlovení škodné. V českém revíru je podobná škodná přemnožená a škody jí napáchané jsou nedozírné. Jedná se o mnoho druhů i poddruhů a barev, jsou stejně nenažraní a jejich škodlivost je dávno prokázána. Máme zdevastovaný revír a vyrabované sýpky, ale škůdci jsou stále drzejší a a my postižení stále bezbrannější. Někdo za nás rozhodl, že tak to prostě bude a žádnou diskusi nepřipustil. Mnohým se to nelíbí, ale zatím pouze nadávají. Myslím, že nastal čas pro radikální změnu.

Jiří Nohava

Vojtěch HarokZkuste si to, být politikem,23:3228.5.2013 23:32:51

Počet příspěvků: 1, poslední 28.5.2013 23:32:51 Zobrazuji posledních 1 příspěvků.

Jiří Nohava

Jiří Nohava

O životě v české kotlině.

Pracující, zákonů dbající, daně platící a s mnohým nesouhlasící jihočeský patriot.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy